Specjalista/Referent ds. kadr i płac

Miejsce pracy

00-900 Warszawa, al. Jerozolimskie 77/65

Oferta ważna do

30 kwietnia 2021r

h

Typ umowy

Umowa o pracę

Etat

Na pełen etat

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów zakupu do systemu finansowo-księgowego rejestrów VAT,
  • prawidłowa identyfikacja daty obowiązków podatkowych w VAT jak i momentu odliczania faktur zakupu krajowych,
  • prawidłowa identyfikacja obowiązku naliczenia i odliczenia podatku VAT w imporcie usług,
  • sporządzanie deklaracji JPK-V7M,
  • księgowanie podatku VAT w systemie finansowo księgowym,
  • składanie dyspozycji zapłaty podatku do płatności,
  • opiniowanie zawieranych umów co do zgodności z przepisami ustawy od towarów i usług,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów pomiędzy komórkami Kwestury.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad księgowości,
  • znajomość Ustawy o podatku od towarów i usług,
  • ukończone studia wyższe minimum na poziomie I stopnia w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii lub kierunków pokrewnych – również mile widziany/a student/tka studiów II stopnia,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność oraz chęć doskonalenia procesów finansowo-księgowych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy

  • Szkolenia
  • Świadczenia dla dzieci
  • Dodatkowe dni wolne
  • Karnet sportowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Pomoc dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej

  • Nagrody jubileuszowe
  • 13 pensja
  • Dofinansowanie dodatkowej edukacji
  • Pożyczki
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych