O nas

Nasza misja

Wiemy, że prowadzenie własnej firmy to wyzwanie…
Przedsiębiorcy codziennie muszą stawiać czoła nowym zadaniom i konkurencji. Dlatego naszą misją jest wspieranie klientów w ich działalności. Dzięki kompleksowemu systemowi usług pakietowych spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta znacznie wykracza poza ramy podstawowych usług księgowych – płacąc jedynie za nie, klient otrzymuje także komplet usług dodatkowych. Wszystko po to, aby jak najskuteczniej usprawnić działanie jego firmy.

Nasza historia

Przyzwoita historia dobrej firmy zaczyna się od opowieści o rozpoczynaniu działalności w legendarnym już garażu. Trochę trudno byłoby prowadzić biuro rachunkowe w garażu wykorzystaliśmy więc do tego celu własne mieszkanie na 4 piętrze. W tym właśnie mieszkaniu obsługiwaliśmy pierwszych klientów od 1996 roku. Nie prowadziliśmy żadnej działalności marketingowej. Przy wejściu nie było szyldu i mało kto wiedział o tym, że funkcjonuje tam biuro rachunkowe. Takie warunki nie przeszkodziły nam jednak w sukcesywnym rozwijaniu firmy aż do stanu obecnego. Aktualnie obsługujemy kilkaset przedsiębiorstw z terenu całego kraju i zagranicy. Należymy do czołówki przedsiębiorstw w Polsce w naszej branży.

Nie boimy się nowych wyzwań i ciągle poszukujemy nowych dróg rozwoju

Sukces zawdzięczamy konsekwentnej orientacji na klienta od pierwszych dni funkcjonowania firmy
Obecnie zatrudniamy kilkadziesiąt osób o różnych specjalnościach. Posiadamy własny system kształcenia kadr pod nazwą Akademia PACTUM, która realizuje zadania kształcenia precyzyjnego. Stawiamy bardzo wysokie wymagania poszczególnym pracownikom i całej firmie. Pozwoliło to nam na stworzenie elitarnego zespołu przygotowanego do realizacji najtrudniejszych zadań.
W roku 2007 uzyskaliśmy międzynarodowe certyfikaty: ISO 9001:2008 – System Zarządzania Jakością ISO 27001:2005 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji Certyfikat ISO 27001:2005 uzyskaliśmy jako pierwszy podmiot w Polsce świadczący usługi księgowo-kadrowe. Obecnie firma oferuje usługi nowej generacji polegające na obsłudze księgowej przedsiębiorstw on-line przy wykorzystaniu zdobyczy nowoczesnej techniki a w szczególności Internetu. Plany rozwojowe naszej firmy opiewają na stworzenie kolejnych pakietów usług dla przedsiębiorstw takich jak: obsługa wirtualnego biura, szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, nowoczesnego marketingu oraz obsługi spółek prawa handlowego. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania oraz wykształconą i doświadczoną kadrę.
I ciągle jesteśmy na początku drogi…