O firmie

Przyzwoita historia dobrej firmy zaczyna się od opowieści o rozpoczynaniu działalności w legendarnym już garażu. Trochę trudno byłoby prowadzić biuro rachunkowe w garażu wykorzystaliśmy więc do tego celu własne mieszkanie na 4 piętrze. W tym właśnie mieszkaniu obsługiwaliśmy pierwszych klientów od 1996 roku.

Nie prowadziliśmy żadnej działalności marketingowej. Przy wejściu nie było szyldu i mało kto wiedział o tym, że funkcjonuje tam nasza firma. Takie warunki nie przeszkodziły nam jednak w sukcesywnym rozwijaniu firmy aż do stanu obecnego. Naszą najlepszą reklamą byli zadowoleni klienci i to im w dużej mierze zawdzięczamy dynamiczny rozwój.

Aktualnie obsługujemy kilkaset przedsiębiorstw z terenu całego kraju i zagranicy. Należymy do czołówki przedsiębiorstw w Polsce w naszej branży. Nie boimy się nowych wyzwań i ciągle poszukujemy nowych dróg rozwoju. Sukces zawdzięczamy konsekwentnej orientacji na klienta od pierwszych dni funkcjonowania firmy.

Obecnie zatrudniamy kilkadziesiąt osób o różnych specjalnościach. Posiadamy własny system kształcenia kadr pod nazwą Akademia PACTUM, która realizuje zadania kształcenia precyzyjnego. Stawiamy bardzo wysokie wymagania poszczególnym pracownikom i całej firmie. Pozwoliło to nam na stworzenie elitarnego zespołu przygotowanego do realizacji najtrudniejszych zadań.

W roku 2007 uzyskaliśmy międzynarodowe certyfikaty:

ISO 9001:2008 – System Zarządzania Jakością
ISO 27001:2005 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

Certyfikat ISO 27001:2005 uzyskaliśmy jako pierwszy podmiot w Polsce świadczący usługi księgowo-kadrowe.

Obecnie firma oferuje usługi nowej generacji polegające na obsłudze księgowej przedsiębiorstw on-line przy wykorzystaniu zdobyczy nowoczesnej techniki a w szczególności Internetu. Plany rozwojowe naszej firmy opiewają na stworzenie kolejnych pakietów usług dla przedsiębiorstw takich jak: obsługa wirtualnego biura, szkolenia z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, nowoczesnego marketingu oraz obsługi spółek prawa handlowego. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania oraz wykształconą i doświadczoną kadrę.

I ciągle jesteśmy na początku drogi…

Zapytaj o ofertę. Infolinia 801 000 106